UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO ZERÓWKI

21 i 22czerwca w naszym przedszkolu Kraina Radości, odbyły się uroczystości zakończenia roku przedszkolnego dzieci odchodzących do szkoły z gr. IV „Słoneczka” oraz V „Żabki”.

Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole. Przedszkolaki korowodem marszowym rozpoczęły część artystyczną. Następnie były wiersze, piosenki i wspaniałe tańce.

Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania, życzenia dla rodziców, dzieci i nauczycielek. Rodzice z trójki grupowej otrzymali pisemne podziękowania od Pani dyrektor za zaangażowanie oraz pracę na rzecz przedszkola.  Wszystkie dzieci otrzymały birety, dyplomy oraz książki.

Absolwentom naszego przedszkola życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie oraz każdą wspólną chwilę, którą mogliśmy razem spędzić.