MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ “MAŁY PATRIOTA”

14 maja dziewczynki z grupy “Krasnoludki” – Pola i Olena wzięły udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Patriotycznej w Przedszkolu Miejskim nr 16 “Kraina Odkrywców”. Cele przeglądu były następujące:

• popularyzacja utworów muzycznych o treściach patriotycznych wśród dzieci;
  • kształtowanie właściwych postaw przy prezentacji i doborze piosenek patriotycznych oraz roli utworów patriotycznych w rozwijaniu poczucia tożsamości narodowej;
  • rozwijanie uzdolnień dzieci, promocja talentów.

Nasze reprezentantki zaśpiewały piosenkę pt.: “Polska to mój kraj”. Pola i Olena wykazały się talentem muzycznym i niezwykłą odwagą, ponieważ był to ich pierwszy występ publiczny. Dziewczynki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Wszyscy uczestnicy przeglądu zdobyli I miejsce oraz otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy naszym reprezentantkom i życzymy dalszych sukcesów!