KOLOROWY DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają wszystkie dzieci. Zależało nam, aby w tym dniu dzieci były uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, dlatego zorganizowaliśmy dzień pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany. W tym roku zorganizowaliśmy Dzień Dziecka pod hasłem: „Kolorowy Dzień Dziecka”, dzieci z każdej grupy przyszły ubrane w koszulki w kolory przypisane do swojej grupy.

Świętowanie każda grupa rozpoczęła w swojej sali. Panie zorganizowały mnóstwo atrakcji. Były zabawy plastyczne, dyskoteka, zabawy ruchowe. Był słodki poczęstunek zorganizowany przez rodziców poszczególnych grup. Każda grupa otrzymała zabawki ufundowane przez Radę Rodziców oraz Radę Osiedla Śródmieście. Uśmiech nie schodził z twarzy dzieci. Nie lada niespodzianką dla dzieci były lody. Po południu dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy zorganizować piknik na placu przedszkolnym. Przedszkolaki miały zorganizowane różne zabawy z wykorzystaniem przyborów, konkurencje sportowe, zumba. Czas upływał radośnie i beztrosko. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na kiełbaski z grilla, których zapach roznosił się po całym ogrodzie przedszkolnym.

Ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają, jako radosny i pełen miłych wrażeń.