BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Karnawał to czas balów i zabaw, na który szczególnie czekają najmłodsi. To moment, kiedy można przebierać się w przepiękne kolorowe stroje. W naszym przedszkolu, przedszkolaki także nie mogły doczekać się dnia, kiedy założą wymarzone stroje karnawałowe i zaprezentują je wśród kolegów i koleżanek.

Ze względów bezpieczeństwa każda grupa bawiła się w swoim gronie, w swojej sali. Maluchy chętnie przebierały się za bohaterów ulubionych bajek. Na bal przyszły m.in. Elsy z Krainy Lodu, postacie z Psiego Patrolu czy zawsze popularni policjanci i strażacy. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Przedszkolaki w poszczególnych grupach bawiły się przy muzyce, brały udział w zabawach oraz różnych konkurencjach. Zabawa upływała pod znakiem fantastycznych humorów, śmiechu oraz żartów, a kiedy dzieci już się trochę zmęczyły przyszedł czas na przerwę i poczęstunek, po którym jeszcze długo tańczyły i nie chciały kończyć zabawy.

Dni takie jak ten z pewnością na dłużej zapadają w pamięci i dzieci jeszcze długo wspominają je z uśmiechem.