KOLĘDOWANIE Z GITARĄ Z ABSOLWENTAMI W ,,SŁONECZKACH”

Dnia 8 stycznia  2024r. dzieci z grupy „SŁONECZKA ” gościły niezwykłych gitarzystów Oliwię i Eryka Parzych- absolwentów naszego przedszkola i zarazem rodzeństwa naszej Karinki.   Odbyło się kolędowanie z gitarą. Oliwia wraz z Erykiem zagrali na gitarze a dzieci śpiewały kolędy. W wykonaniu gości usłyszeliśmy następujące utwory ,,Lulajże Jezuniu”,  „Przybieżeli do Betlejem”, „Do szopy hej pasterze” oraz „Skrzypi mróz”. Celem spotkania było wspólne kolędowanie oraz rozbudzenie w dzieciach zamiłowania do muzyki. Dziękujemy serdecznie  Pani Araks za pomoc w zorganizowaniu spotkania a Oliwii i Erykowi za grę na gitarze oraz piękny śpiew.  Spotkanie przebiegło w bardzo miłej, pełnej humoru atmosferze.

gitarzysci