UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU PRZEDSZKOLNEGO

Dnia 27.06.2017 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego. Z przedszkolem żegnały się dzieci z grup IV „Słoneczka” oraz V „Żabki”.Uroczystość odbyła się z udziałem rodziców.

Był to dzień szczególny – pełen przeżyć dla przedszkolaków, rodziców oraz nauczycielek.

Wszystkie starszaki tego dnia wyglądały wyjątkowo. Były odświętnie ubrane, na twarzach gościł uśmiech, a zarazem powaga. Dzieci rozpoczęły swój występ artystycznym korowodem marszowym, następnie śpiewały piosenki i tańczyły „ Owczarzyka” oraz „Gołąbka”. W ten sposób dziękowały wszystkim za spędzony czas.

Pani dyrektor Iwona Mróz złożyła podziękowania rodzicom za całoroczną pomoc, współpracę i doradztwo w podejmowanych działaniach. Życzyła dzieciom udanych wakacji. Nauczycielki dołączyły się do podziękowań i życzeń.

Po zakończonym występie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody książkowe.

Życzymy wszystkim dzieciom oraz Rodzicom wspaniałych, słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.