ZAJĘCIE II I III MIEJSCA W KONKURSIE PLASTYCZNYM „TOUR DE POLOGNE JAKO WYŚCIG KOLARSKI UKAZUJĄCY PIĘKNO NASZEJ OJCZYZNY”

Dwie dziewczynki z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym „TOUR DE POLOGNE JAKO WYŚCIG KOLARSKI UKAZUJĄCY PIĘKNO NASZEJ OJCZYZNY” organizowanym przez Zespół Szkół SIGiE im. Karola Adamieckiego w Ostrołęce. Konkurs ogłoszony był w związku z XVII Edycją Wyróżnienia „Narodowi i Ojczyźnie”.
Nasze dziewczynki wykonały przepiękne prace plastyczne i zajęły wysokie miejsca w konkursie :
– II miejsce- Maria G. ( gr. „Jeżyki”)
– III miejsce – Joanna K. ( gr. „Słoneczka”).
Celem konkursu był rozwój zdolności artystycznych dzieci ( szczególnie plastycznych), kształtowanie postaw patriotycznych związanych z polskością oraz ukazaniem piękna naszej Ojczyzny.
Prace mogły być wykonane dowolną techniką na formacie A4 i musiały dotyczyć kolarstwa jako dyscypliny ukazującej godne naśladowania postawy sportowe.
W dniu 23 listopada 2021 r. odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów i nagród.
Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom i życzymy dalszych sukcesów!