“ŻABKI” Z WIZYTĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1

3 czerwca dzieci z grupy “Żabki” odwiedziły SP nr 1 w Ostrołęce. Przedszkolaki zwiedziły szkołę – były na świetlicy, w pokoju nauczycielskim, w gabinecie Pani pielęgniarki, na stołówce szkolnej i bibliotece, szatni oraz sklepiku szkolnym. “Żabki” wzięły aktywny udział w lekcji. W klasie I C jest pięcioro naszych absolwentów. Uczniowie bardzo dobrze się uczą są pilni i grzeczni jak opowiadała wychowawczyni Pani Beatka Kalicka. Po wycieczce przedszkolaki wyszły na szkolny plac zabaw i boisko.

Dzieciom bardzo podobała się szkoła. Wycieczka miała na celu przygotowanie do roli ucznia, zapoznanie z zasadami i warunkami panującymi w szkole. Po wakacjach nasi starszacy odważnie przekroczą progi szkoły i będą zapewne dobrymi uczniami.