“ŻABKI” ŚWIĘTUJĄ ROZPOCZĘCIE WAKACJI NA KRĘGIELNI I NA LODACH

W piątek 24 czerwca przedszkolaki z grupy “Żabki” wesoło świętowały zakończenie roku przedszkolnego. Większość dzieci z tej grupy po wakacjach rozpoczyna naukę w szkole, dlatego był to ostatni moment na wspólne spędzenie czasu ze swoimi przedszkolnymi kolegami i koleżankami. “Żabki” ten dzień świętowały w kręgielni “Łubudu” i przy miejskiej scenie jedząc lody. Przedszkolaki kolejny raz miały okazję rywalizować ze sobą podczas gry w kręgle, którą bardzo polubiły. Wielką frajdę sprawiło im rzucanie kulą i przeliczanie swoich zdobytych punktów. W “Łubudu” był również czas na rozmowy o wakacyjnych planach przy orzeźwiającej lemoniadzie. Następnie przedszkolaki udały się do lodziarni, aby ochłodzić się pysznymi lodami. Dzieci wybierały swoje ulubione smaki lodów, ciesząc się zbliżającymi się wakacjami.