ZABAWY Z PANIA WIOSNĄ

Nadeszła długo oczekiwana nowa pora roku wiosna. W przedszkolu 25 marca od samego rana panowało poruszenie. Przedszkolaki wystrojone w piękne wiosenne kreacje czekały na zaplanowane na ten dzień Zabawy z Panią Wiosną. W programie był pokaz mody wiosennej, który okazał się dużą atrakcją.  Każdy przedszkolak prezentował się wspaniale na przygotowanym wybiegu. Dzieci brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych, śpiewały piosenki, rozwiązywały zagadki, naśladowały ptaki oraz zwierzątka, wybierały prawdziwe i fałszywe zdania o wiośnie. Okazało się, że doskonale znają zwyczaje wiosenne. Po tak radosnych zabawach z powitaniem wiosny, jesteśmy pewni, że niebawem zrobi się cieplej, słońce będzie codziennie przygrzewać i na dobre zagości prawdziwa wiosna.