ZABAWY Z PANIĄ JESIENIĄ

26 października dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych uczestniczyły we wspólnych zabawach z Panią Jesienią.

„Krasnoludki”, „Biedronki”, ”Motylki”, „Słoneczka” i „Żabki” zaprezentowały piękne przebrania podczas jesiennego pokazu mody.

Przedszkolaki rozwiązywały zagadki, wzięły udział w konkurencjach sportowych min.: rzut ziemniakiem do celu, slalom z ziemniakiem na tacy.

Było gwarnie i wesoło.  Dzieci z każdej grupy pięknie zaśpiewały piosenki o jesieni. Uczestniczyły w zabawach muzyczno- ruchowych oraz plastycznych.

Do udziału w konkurencji obierania jabłka zostały również zaproszone Panie z grup i Pani dyrektor. Nie tylko dzieci miały okazję wykazać się zręcznością.

Przedszkolaki pokazały jak potrafią ładnie się bawić oraz jak dużą wiedzę posiadają na temat jesieni.