XXI OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA – „MOTYLKI” W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ FILIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Dzieci z grupy ,,Motylki” 29 września 2022r. w ramach XXI Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania były z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrołęce – Filia Dla Dzieci i Młodzieży. Pani bibliotekarka przeczytałam książki: ,,Jagodowy staw” autora Josh i Dottie Mc Dowell oraz „Dlaczego?” Lila Prap. Dzieci bardzo chętnie odpowiadały na pytania dotyczące czytanych tekstów. Znały też odpowiedzi na wszystkie zagadki.  Przedszkolaki  zapoznały się z zasadami wypożyczania książek. Dowiedziały się jak należy dbać o książki. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Dziękujemy serdecznie bibliotekarce – Pani Ewie Szyszkowskiej za mile spędzony czas.