XIX EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ – “ŚWIAT W OCZACH NAJMŁODSZYCH” – “PRZYJAŹŃ BARWAMI MALOWANA”

Zosia S. z grupy „Słoneczek” wzięła udział w  XIX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości  Plastycznej „Świat  w oczach najmłodszych”- „Przyjaźń barwami malowana” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Nałęczowie. Celem konkursu było  kształtowanie i rozwój wrażliwości plastycznej, rozwijanie kreatywności i wyobraźni plastycznej, rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych dzieci, wymiana doświadczeń, a także upowszechnianie i prezentacja działań artystycznych dzieci. Zosia wykonała piękną pracę, w której przedstawiła wspólne zabawy, przygody, radości i troski przeżywane z przyjacielem, a także wspólne odkrywanie otaczającego świata.