WYRÓŻNIONE „MOTYLKI”

16 czerwca 2016 r. w Warszawie odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień w VIII edycji konkursu ekologicznego organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego pt. „Łąki, puszcze, parki i doliny rzeczne – czyli mazowieckie zakątki bajeczne”. Nasze przedszkole reprezentowały trzy dziewczynki z grupy „Motylki”- Nikola Filińska, Dominika Filipczak i Maja Mieczkowska, które wykonały pracę konkursową pod kierunkiem Pani Małgorzaty Jędrzejczyk.

Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa (przedstawiciele Departamentu Polityki Ekologicznej, Geologii i Łowiectwa oraz Komisji Ochrony Środowiska) wybrała trzy najlepsze oraz przyznała sześć wyróżnień. Wśród wyróżnionych prac plastycznych znalazła się praca z naszego przedszkola. Dziewczynki otrzymały nagrody indywidualne a przedszkole urządzenie wielofunkcyjne.

Nagrody laureatom wręczyła wicemarszałek  Janina Ewa Orzełowska.