Witaminki witaminki dla chłopczyka i dziewczynki

25.04.2017 r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs międzygrupowy pod hasłem: „Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”. Przedszkolaki ze wszystkich grup miały możliwość uczestniczyć w różnorodnych zabawach, konkursach i quizach, dotyczących zdrowego odżywiania się. Wszystkie dzieci wykazały się niebywałą wiedzą na temat zasad dbania o własne zdrowie. Każda grupa zaprezentowała na koniec własnoręcznie przygotowaną piramidę zdrowego odżywiania. Po zakończeniu wszystkich konkurencji jury w składzie: Pani Dyrektor – Iwona Mróz, Pani Wicedyrektor -Wiesława Pińkowska, Pani Intendentka – Elżbieta Małkowska, a także Pani Dietetyk z Centrum Dietetycznego Naturhouse – Joanna Duch, ogłosiło zwycięzców konkursu, którymi okazały się dzieci ze wszystkich grup naszego przedszkola. Następnie przedszkolaki otrzymały nagrody i pamiątkowe dyplomy. To spotkanie z pewnością przyczyniło się do pogłębienia wiedzy przedszkolaków na temat zasad zdrowego odżywiania się i wzbudziło w nich chęć troski o zdrowie własne i innych.

Za zaangażowanie w organizację konkursu i nagród bardzo serdecznie dziękujemy Pani Joannie Duch z Centrum Dietetycznego „Naturhouse”.