WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice!

W trudnym czasie epidemii bardzo prosimy o zachowanie spokoju i dystansu. Troszczymy się o Wasze dzieci jak i o Was drodzy rodzice. Dołożymy wszelkich starań, żeby wzajemnie się wspierać, szukać rozwiązań na sytuacje problemowe. Dzieci w przedszkolu „uczą się” świata poprzez zabawę.

Minister Edukacji Narodowej podjął decyzję o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty do 10 kwietnia 2020 r. Jednocześnie umożliwiono nauczycielom prowadzenie kształcenia na odległość.

Na stronie internetowej naszego przedszkola oraz na portalu “Facebook” (każda grupa przedszkolna ma stworzoną grupę na Facebooku) będziemy zamieszczać propozycje materiałów i możliwe formy ich realizacji przez dziecko w domu. Nasi nauczyciele zawsze chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania, poprzez portal “Facebook”.

Życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości!