UROCZYSTY ODBIÓR WYREMONTOWANYCH SAL

W środę 20 grudnia w Przedszkolu Miejskim nr 8 Kraina Radości w Ostrołęce odbyło się uroczyste otwarcie sal po remoncie. Na uroczystości obecni byli przedstawiciele Miasta Ostrołęki na czele z Panem Prezydentem Łukaszem Kulikiem, inspektorzy Wydziału Inwestycji oraz wykonawca. Po oficjalnym odbiorze Pani Dyrektor Barbara Pianka zaprosiła gości na występ artystyczny przedszkolaków z grup Biedronki i Motylki, dla których wyremontowane były sale przedszkolne. Były gratulacje, podziękowania oraz upominki dla gości. Na koniec uroczystości na gości czekała niespodzianka w postaci filmiku przedstawiającego sale przed remontem i po remoncie. Podczas prezentacji przedszkolaki wyraziły swoją radość i wdzięczność za nowe sale i z niecierpliwością czekają na korzystanie z nich.