UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU DZIECI ODCHODZĄCYCH DO SZKOŁY

W dniach 22 i 23 czerwca odbyły się uroczystości zakończenie roku przedszkolnego – pożegnanie sześciolatków w najstarszych grupach – “Słoneczka” i “Żabki”. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystościach zakończenia roku uczestniczyli również rodzice.
Starszaki akademię rozpoczęły tańcząc poloneza. Następnie wystąpiły pięciolatki, które piosenkami i wierszykami pożegnały starszaków, a potem rozpoczął się występ sześciolatków. Przedszkolaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie sześciolatki otrzymały z rąk pań nauczycielek birety, dyplomy i nagrody książkowe. Po części artystycznej przyszedł czas na przemowę Pani Dyrektor i Wicedyrektor oraz podziękowanie dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola.
Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji!
Jeśli tęsknota mnie ogarnie,
Kiedy już będę uczniem w szkole
To znajdę wyjście, wiem co zrobię
Przyjdę odwiedzić swoje przedszkole!