Uroczyste otwarcie placu zabaw

W dniu 26.06.2017r w Przedszkolu Miejskim nr 8 nastąpiło uroczyste otwarcie placu zabaw, który powstał w ramach drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego.

W uroczystości uczestniczył Pan Janusz Kotowski- Prezydent Miasta Ostrołęki, samorządowcy, wykonawcy oraz cała społeczność przedszkolna.

Poświęcenia placu zabaw dokonał Ksiądz Kanonik Zdzisław Grzegorczyk- proboszcz Sanktuarium pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce.

Po przecięciu wstęgi nastąpiła część artystyczna w wykonaniu dzieci oraz tort z okazji otwarcia placu zabaw.

Nasze dzieci bardzo ucieszyły się z możliwości korzystania z nowych, kolorowych zabawek. Chętnie bawiły się na wielofunkcyjnej zjeżdżalni, karuzeli platformowej, bujakach, równoważniach i huśtawkach.