„Uratujmy krainę baśni”- teatrzyk w przedszkolu

Dnia 31.01. 2017 r. naszych przedszkolaków odwiedzili artyści ze Studia Artystycznego „Magik” z Białegostoku. Aktorzy przyjechali ze spektaklem teatralnym pt. “Uratujmy krainę baśni”.

Aktorzy opowiedzieli dzieciom zabawne, a jednocześnie ciekawe i pouczające historie. Dzieci z zainteresowaniem śledziły losy Jacusia i Telewizorka, którzy nakłaniali wszystkich do grania na komputerze oraz oglądania telewizji – twierdząc, że to o wiele lepsze od czytania książek.

Przedszkolaki przekonały jednak Jacka o tym, że książki i bajki są prawdziwą wartością i bogactwem.

Udało im się to, ponieważ przedszkolaki z naszego przedszkola często odwiedzają bibliotekę, poznały wiele bajek i baśni.

Dzieci uratowały Krainę Baśni i wszystko dobrze się skończyło.

Teatrzyk pokazał, jakie wartości mogą płynąć z czytania książek.

Przedszkolaki przekonały się, że nie warto spędzać wolnego czasu przed komputerem lub telewizorem.

Wszystkim dzieciom przedstawienie bardzo się podobało.