UDZIAŁ W KONKURSIE RECYTATORSKIM „KIM ZOSTANĘ, GDY DOROSNĘ”

Dzieci z naszego przedszkola ( Igor M. z gr. „Biedronki”, Przemek F.  z gr. „Motylki”, Magdalena F. z gr. „Żabki”) brały udział w XVII Miedzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Kim zostanę, gdy dorosnę”  zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 1 Kraina Uśmiechu w Ostrołęce.

Celem konkursu było:

– rozwijanie zainteresowań dzieci różnymi zawodami oraz stymulowanie ich pro zawodowych marzeń,

– rozwijanie zdolności i prezentacja umiejętności recytatorskich i aktorskich dzieci oraz kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego.

14 maja 2019 r. w ostrołęckim klubie “Oczko” dzieci zaprezentowały swoje wiersze, w których przedstawiały wymarzone zawody. Za wspaniałą recytację dzieci otrzymały nagrody i dyplomy, a Magdalena F. z gr. „Żabki” otrzymała szczególne wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

igor 2 madzia 3t madzia6