UDZIAŁ W KONKURSIE RECYTATORSKIM

Dnia 27 kwietnia 2017 roku dzieci z naszego przedszkola prezentowały swoje umiejętności recytatorskie podczas Konkursu Międzyprzedszkolnego pod hasłem: „Poezja z uśmiechem” zorganizowanego przez Przedszkole Miejskie Nr 1 w Ostrołęce. Celem konkursu było wykorzystanie humorystycznych walorów utworów literackich.

W kategorii dzieci młodszych na scenie ostrołęckiego klubu Oczko występowały dzieci z grupy „Biedronki” Zuzanna Z. oraz Bartosz O. recytując wiersz Juliana Tuwima „O Grzesiu kłamczuszku i jego cioci ”. Duet zaprezentował się wspaniale, rozbawiając publiczność. Biedroneczki otrzymały za występ nagrody oraz dyplomy. Następnie w kategorii starszych grup wiekowych nasze przedszkole reprezentowała Alicja D. z grupy „Żabki” i Lena Ł. z grupy „Słoneczka”. Dziewczynki popisały się niezwykłą pamięcią, recytując bardzo długie i trudne wiersze. Alicja przedstawiła „Ptasie radio” J. Tuwima, a Lena „Rozmawiała gęś z prosięciem” J. Brzechwy. Dziewczynki zachwyciły komisję konkursową i znalazły się w gronie dzieci wyróżnionych. Dziewczynki otrzymały za swój występ nagrody oraz dyplomy.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.