UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 Z WIZYTĄ W NASZYM PRZEDSZKOLU

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESNajstarsze grupy “Motylki”, ” Słoneczka”, “Żabki” zaprosiły do przedszkola starszych kolegów – uczniów wraz z nauczycielami ze  Szkoły Podstawowej Nr 1 w Ostrołęce. Nasze dzieci wystawiły dla gości przedstawienia i przygotowały wspólne zabawy. Liczna grupa uczniów to absolwenci naszego przedszkola. Z uśmiechem na twarzy  wspominali czasy spędzone w przedszkolu i opowiadali o nauce w szkole. To była ciekawa inicjatywa podjęta w ramach współpracy przedszkola ze szkołą. Pani dyrektor szkoły, nauczycielki i uczniowie w podziękowaniu zaprosili dzieci z przedszkola do odwiedzin w  szkole i uczestnictwa w lekcjach. Spotkanie uczniów z przedszkolakami było okazją do wymiany doświadczeń, przypomniało naszym starszakom ,że także będą uczniami.