TYMEK Z GRUPY ŻABKI” PRZEDSZKOLAKIEM Z PASJĄ

11 maja 2017 roku Tymoteusz Chełstowski z grupy „Żabki” wziął udział w

III Międzyprzedszkolnym Przeglądzie pod hasłem „Przedszkolak z pasją” zorganizowanym w Przedszkolu Miejskim Nr 9 „Bajkowa Kraina”.

Celem konkursu było umożliwienie dzieciom prezentowania ich zainteresowań i umiejętności przed szerszą publicznością.

Tymek ma wiele pasji i zainteresowań. Lubi śpiew, taniec oraz doskonale sprawdza się wcielając się w różne postacie podczas przedstawień.  Ma doskonałe poczucie rytmu oraz pamięć. Dlatego każda rola nawet ta najdłuższa nie sprawia mu problemu. Podczas przeglądu zaprezentował wiersz J. Brzechwy „Na straganie”. Recytował wiersz obok rozstawionego straganu pełnego pluszowych warzyw i owoców. Tymka wspierała jego mama Pani Michalina, która była obecna podczas prezentacji. Chłopiec zasłużył na dyplom i nagrody, które otrzymał za występ, a dla przedszkola zdobył dyplom.