TYDZIEŃ Z MISIEM USZATKIEM

W dniach od 21 do 25 listopada zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu „Tydzień z Misiem Uszatkiem”.

Głównym celem było zainteresowane dzieci twórczością Cz. Janczarskiego. Przez cały tydzień przedszkolaki słuchały głośno czytanych książek z serii „Miś Uszatek”, oglądały bajeczki oraz wykonywały prace plastyczne. W holu przedszkola została zorganizowana wystawa „Misia Uszatka”- książki, maskotki, ciekawostki o Uszatku oraz wystawa prac plastycznych „ Portret Misia Uszatka”. Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zostały zaproszone do wspólnej zabawy- odszukanie ukrytych w szatni przedszkola oraz policzenie postaci Misia Uszatka.

Niespodzianką dla dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych były prezenty- książki zakupione w ramach programu „Narodowy program Czytelnictwa”.