,, SPORT TO MOJA PASJA” – SPOTKANIE Z ABSOLWENTAMI

Dnia 24 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie na temat ,, Sport to moja pasja” z absolwentami naszego przedszkola. Wśród zaproszonych gości był: Olaf P. oraz Bartosz Z. którzy interesują się piłką nożną. Natomiast pływanie jest pasją Zuzanny Z. , Marcela Ł. i Leny Ł. Oliwia I. zaprezentowała nam taniec solo z pomponem. Klaudia W. interesuje się śpiewaniem oraz aktorstwem. Absolwenci  naszego przedszkola opowiedziały o swojej pasji. Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały uczniów. Goście pochwaliły się licznymi medalami i pucharami, które zdobyły za swoje osiągnięcia. Dziękujemy serdecznie rodzicom oraz naszym absolwentom za przybycie do przedszkola i podzielenie się swoją pasją. Gratulujemy  dzieciom ambicji, samodyscypliny oraz wysokich osiągnięć. Życzymy samych sukcesów w pracy nad sobą i swoimi zainteresowaniami.