SPEKTAKL “ZOŚKA, PIRACI i WIELKA DRAKA” W OCK

Dnia 28 maja dzieci z grupy “Motylki” i “Żabki” wybrały się do Ostrołęckiego Centrum Kultury na spektakl pt.: “Zośka, Piraci i wielka draka”w wykonaniu Teatru Form.Art z Łodzi.

Była to historia o piratach ukazana w nieszablonowy sposób. Mała Zośka, z którą mogą utożsamiać się przedszkolaki, z całego serca pragnie zostać piratką. Niestety nikt nie traktuje jej marzenia poważnie. Nawet jej brat wraz z kolegami wyśmiewa się z jej pomysłów

“Zośka, Piraci i wielka draka” to spektakl o sile marzeń i odwadze w ich realizacji. Pokazywał, że warto wierzyć w siebie i spełniać nawet najśmielsze marzenia – jeśli jest się odważnym i wytrwałym, wtedy wszystko jest możliwe. Chcieć znaczy móc i to naszym młodym widzom pokazała Zośka. Bohaterowie uczyli też otwartości i tolerancji.