,,SŁONECZKA’’ Z WIZYTĄ W SZKOLE

Dzieci z grupy ,,Słoneczka” odwiedziły swoich starszych kolegów ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w Ostrołęce. Uczniowie klasy 2e wraz ze swoją wychowawczynią Panią Małgosią Dreas-Szyszką pokazali nam szkołę i zaprezentowali jak wyglądają ich lekcje. Następnie zaprosili nas na przedstawienie anglojęzyczne pt. “The Talent Show”, które przygotowali ze swoją wychowawczynią i Panią Sylwią Kopczyńską, nauczycielką języka angielskiego. Po przedstawieniu wraz z kl. 2e uczestniczyliśmy w lekcji j. angielskiego, na której uczestniczyliśmy w quizie i bawiliśmy się wspólnie ze starszymi kolegami w “Chasing The Ice King”. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani S. Kopczyńskiej oraz Pani M. Dreas Szyszko za miłe przyjęcie w szkole.