“SŁONECZKA” W DRUKARNI

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESGrupa “Słoneczka” odbyła wycieczkę do drukarni “Informedia”. Dzieci mogły osobiście poznać osoby tworzące i pracujące przy powstawaniu folderów, kalendarzy, czy druków reklamowych. Pracownicy pokazali dzieciom maszyny, które są potrzebne do ich produkcji. Dzieci doskonale pamiętały o zachowaniu bezpieczeństwa w pobliżu maszyn. Przedszkolaki wróciły zadowolone z mnóstwem nowej wiedzy i doświadczeń oraz upominkami w postaci kredek oraz kolorowych naklejek. Możliwość osobistego obejrzenia pracy drukarni, wiadomości uzyskanych w czasie wycieczki dają dzieciom możliwość jeszcze lepszego zrozumienia potrzeby szanowania książek, segregowania śmieci i prowadzenia zbiórki makulatury w przedszkolu.