“SŁONECZKA” NA SCENIE PRZY KUPCU

DSC_0194 DSC_0229 DSC_0279 DSC_0304 DSC_0317 DSC_0320Promocja naszego przedszkola w środowisku lokalnym jest niezmiernie ważna, dlatego z ogromną radością przyjęliśmy zaproszenie redakcji Tygodnika Ostrołęckiego do udziału w imprezie plenerowej podczas finału konkursu “Mała Miss, Mały Mister”. Przedszkolaki z grupy IV “Słoneczka” wystąpiły na scenie przy Kupcu przed bardzo szeroką publicznością. Dzieci w pięknych strojach prezentowały się na scenie w przedstawieniu o “Dwóch niesfornych czarownicach”, które nie dbały o zdrowie i bezpieczeństwo. Przedszkolaki zachwycały również publiczność przygotowanymi układami tanecznymi. Miło było wiedzieć również uśmiech, radość oraz rozpierającą dumę na twarzach rodziców naszych przedszkolaków oraz ich bliskich.