RODZICE Z JEŻYKÓW CZYTAJĄ DZIECIOM KSIĄŻECZKI W PRZEDSZKOLU

Nauczycielki codziennie czytają dzieciom ulubione bajki, baśnie, których słuchanie umila przedszkolakom pobyt w przedszkolu. Zachęcają również dorosłych do czytania w tym celu zapraszają rodziców do czytania dzieciom w trakcie ich pobytu w przedszkolu.

Pierwszym z zaproszonych rodziców była mama Lili Z., pani Mariola, która zasłuchanym dzieciom przeczytała książeczkę „Mały miś się złości”. Odwiedziła nas również pani Magda, mama Michaliny, która przeczytała opowiadanie napisane przez Michasię, jej starszą siostrę i oczywiście z pomocą mamy pt. „ Jak od wiewiórek uciekły zabawki”. Do przedszkola przyszła również mama Kornelki J. pani Iza, przyniosła do przedszkola książeczkę pt. „ Kopciuszek”. Przedszkolaki były niesamowicie dumne ze swoich mam i zadowolone z ich obecności w przedszkolu. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy na kolejne wizyty w przedszkolu.