PRZEDSZKOLAKI BEZPIECZNE NA WAKACJACH – SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Już wkrótce wakacje, na które z wielką niecierpliwością czekają wszystkie dzieci. Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych przedszkolaków zorganizowano ostatnie już w tym roku spotkanie z Policjantem. Czas wakacji, to okres kiedy dzieci zarówno w domu jak i podczas letniego wypoczynku  narażone są na najwięcej zagrożeń. Zaprzyjaźniony Policjant, Pan Tomasz Żerański przypominał o podstawowych zasadach związanych z bezpiecznym zachowaniem się w domu, nad wodą, w lesie i na wsi. Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały Policjanta, który uczulał na zachowanie szczególnej ostrożności podczas przechodzenia przez jezdnię, jak i również podczas jazdy na rowerze. Przedwakacyjne spotkanie z Policjantem pozwoliło naszym wychowankom przypomnieć i utrwalić wiedzę na temat bezpieczeństwa.

Dzieci podziękowały Policjantowi za odwiedziny i współpracę w ciągu roku. Zaprosiły Pana Policjanta do naszego przedszkola po wakacjach.

Życzymy wszystkim wesołych, beztroskich, BEZPIECZNYCH wakacji !!!!!!