PIERWSZA EDYCJA KONKURSU „KREATYWNE LEKCJE. NIE TYLKO NA ODLEGŁOŚĆ”

Pierwsza edycja konkursu “Kreatywne lekcje. Nie tylko na odległość” została podsumowana 29 grudnia 2020 roku w Urzędzie Miasta Ostrołęki.

Organizatorem konkursu był Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik. Konkurs skierowany był do nauczycieli, zespołów nauczycielskich oraz rad pedagogicznych z ostrołęckich przedszkoli i szkół oraz szkół i przedszkoli prowadzonych przez osoby fizyczne lub prawne.

Celem konkursu było kształtowanie postawy otwartości nauczycieli wobec nowoczesnych metod realizacji podstawy programowej uwzględniającej potrzeby i możliwości uczniów oraz zainspirowanie nauczycieli do organizacji zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Komisja konkursowa powołana przez Prezydenta miasta Ostrołęki dokonała oceny każdej pracy w skali od 1 do 3 punktów. Maksymalna ilość punktów możliwa do zdobycia to 21. Nagrody przyznano w kategorii indywidualnej i grupowej.

W kategorii indywidualnej III miejsce zdobyły nauczycielki z naszego przedszkola – Pani Katarzyna K. i Pani wicedyrektor Barbara P.
Wszyscy nagrodzeni otrzymali dodatkowo dyplom oraz upominek od Prezydenta Miasta Ostrołęki.

Gratulujemy i jesteśmy dumni z naszych nauczycielek.