PANI FOTOGRAF W PRZEDSZKOLU

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESW naszym przedszkolu we wszystkich grupach przedszkolnych gościliśmy Panią Martę Góralską Wołosz specjalizującą się w fotografii dziecięcej. Wizyta naszego gościa była związana z poznawaniem przez dzieci zawodów. Pani fotograf opowiedziała nam o swojej pracy. Pokazała dzieciom albumy ze zdjęciami, zapoznała z podstawowymi pojęciami związanymi z fotografią. Dzieci bardzo chętnie słuchały opowieści, odpowiadały na pytania, jak również same wiele pytań zadawały. Miały również okazję obejrzeć profesjonalny sprzęt fotograficzny. Na zakończenie spotkania oczywiście nie mogło zabraknąć profesjonalnej sesji zdjęciowej. Dzieci z dumą pozowały do zdjęć, wykorzystując rekwizyty przyniesione przez fotografkę.