OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się od najmłodszego, aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”.

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. W naszym przedszkolu również nie mogliśmy zapomnieć o tak ważnym dniu. Za sprawą święta było gwarno i wesoło. Dzieci ze wszystkich grup poznały „Hymn przedszkolaka”, brały udział w zorganizowanych w swoich grupach grach, zabawach i konkursach.  Były zabawy muzyczno- ruchowe z chustą animacyjną oraz tańce z balonami, pomponami. Dodatkowo dzieci otrzymały medal dla Super Przedszkolaka. Dzień upłynął w bardzo radosnej atmosferze.

Naszym wszystkim dzielnym przedszkolakom, życzymy samych radosnych i słonecznych dni. By w przedszkolu spełniały się Wasze marzenia a spędzony tutaj czas był przepełniony zabawą, nauką i radością.