“NA SPORTOWO – WESOŁO, ZDROWO I KOLOROWO” – KONKURS LITERACKI

27.04.2016 r. odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Literackiego pod hasłem:  „Na sportowo – wesoło, zdrowo i kolorowo”. Dzieci  z naszego przedszkola wraz z rodzicami z chęcią wzięły udział w konkursie. Nasze przedszkolaki poprzez swoją twórczość literacką promowały aktywność ruchową i zdrowy styl życia. Tytułem młodych poetów, dbających o zdrowy styl życia, mogą poszczycić się: Bartek Bralski z grupy “Biedronki”, Tyberiusz Zyskowski z grupy „Motylki”, Lena Łozińska, Ania Wojciechowicz i Marysia Tomczak z grupy „Słoneczka” Damian Jóźwiak, Dominika Grzyb, Ignacy Brodowski z grupy  “Żabki”. Specjalne wyróżnienia otrzymali: Bartek, Dominika i Ignaś. W ramach współpracy i integracji do konkursu zaprosiło nas Przedszkole Miejskie Nr 16.