„MOTYLKI” W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ  W RAMACH XXII OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA CZYTANIA DZIECIOM

Dzieci z grupy „Motylki” dnia 1 czerwca były w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Wiktora Gomulickiego w Ostrołęce. Tegorocznej edycji przyświecało hasło: „Książka to ogród”. W ramach XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom I Wiceprezydent Miasta Ostrołęki Pani Anna Gocłowska wraz z Panią dyrektor biblioteki przeczytały dzieciom książkę Juliana Tuwima pt. ,,Lokomotywa”. Pani prezydent wręczyła każdemu dziecku kolorowankę.  Następnie dzieci rysowały ilustrację do usłyszanego utworu. W dalszej części odbyły się zabawy z chustą animacyjną. Dzieci otrzymały cukierki oraz balony. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.