VI EDYCJA MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PIOSENEK I WIERSZY W JĘZYKU ANGIELSKIM “I LOVE ENGLISH”

30 marca w naszym przedszkolu po raz szósty odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenek i Wierszy w Języku Angielskim pt. “I love English”. Główne założenia konkursu to popularyzowanie nauki języka angielskiego wśród dzieci, rozwijanie zainteresowań i zdolności językowych dzieci oraz promowanie młodych talentów.

W anglojęzycznych zmaganiach wzięło udział 16 dzieci z 9 miejskich przedszkoli. Uczestnicy konkursu pięknie śpiewali i recytowali wiersze. Nasze przedszkole reprezentowały dwie dziewczynki: Natalia A. z grupy „Słoneczka” i Julia B. z grupy „Żabki”. Dziewczynki wspólnie zaśpiewały piosenkę pt. „Five little frogs”, a następnie Natalia samodzielnie wyrecytowała wiersz pt. „I have a little frog”. Komisja konkursowa przyznała I miejsce wszystkim małym artystom. Przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz nagrody. Po występach dzieci zaprezentowały się dziewczynki z grupy „Motylki” w układzie tanecznym do piosenki pt. „The lion sleeps tonight”. Na pożegnanie wszystkie przedszkolaki zatańczyły taniec do utworu „Freez” oraz zostały zaproszone na słodki poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za perfekcyjne przygotowanie się do występów oraz gratulujemy umiejętności językowych.