MIĘDZYGRUPOWY KONKURS “W KRÓLESTWIE PANI ZIMY”

SAMSUNG CAMERA PICTURES

19 lutego 2015 roku w naszym przedszkolu odbył się międzygrupowy konkurs pod hasłem “W królestwie Pani Zimy”. Dzieci tego dnia uczestniczyły w licznych konkurencjach, zabawach ruchowych, rozwiązywały zagadki i śpiewały piosenki. Podczas spotkania przed przedszkolakami wystąpili absolwenci naszego przedszkola: Mateusz Pichal i Maksymilian Chełchowski. Mateusz zaprezentował występ wokalny, a Maksymilian zagrał przedszkolakom na pianinie. Nasi absolwenci weszli również  w skład komisji konkursowej, która wyłoniła zwycięzców. Po raz kolejny nasi przedszkolacy wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami, wszystkie grupy zajęły pierwsze miejsce otrzymując dyplomy, nagrody książkowe i słodkości.