MALI PRZYJACIELE ZWIERZĄT

W marcu odbył się finał akcji  “Przedszkolak przyjacielem zwierząt”. Dzieci, rodzice i cała społeczność przedszkolna włączyła się w czynną zbiórkę na rzecz bezdomnych zwierząt.  Zebrana karma dla psów  i kotów, akcesoria dla zwierząt, zostały przekazane do schroniska CANIS w Kruszewie. Przedstawiciele schroniska wraz ze swoimi podopiecznymi, ślicznymi kotkami osobiście przyjechali do przedszkola odebrać podarunki dla zwierząt. Przy tak miłej wizycie i atrakcyjnych gościach odbyła się pogadanka na temat hodowli psów               i kotów, a także rozmowa o bezpiecznym zachowaniu się wobec obcych  i nieznanych zwierząt.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES