KONKURS PLASTYCZNY – “DROGA KRZYŻOWA OCZAMI DZIECKA”

W pierwszym tygodniu marca w przedszkolu odbył się konkurs religijny zorganizowany przez naszą katechetkę – Panią Małgorzatę.  Był to konkurs plastyczny zatytułowany “Droga krzyżowa oczami dziecka”. Wszystkie przedszkolaki w grupach wykonały ilustracje przedstawiające momenty z drogi krzyżowej Pana Jezusa. Prace konkursowe robione były różnymi technikami. Celami konkursu było pogłębianie wiedzy religijnej oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych. Wszystkie prace zostały wykonane z dużą starannością i zaangażowaniem.

Podczas rozstrzygnięcia konkursu, w którym uczestniczyły wszystkie przedszkolaki okazało się, że wszystkie prace zwyciężyły. Pani Dyrektor wraz z Panią Małgorzatą wręczyły każdej grupie dyplomy oraz nagrody do sal – puzzle, książki.

Gratulujemy naszym zdolnym przedszkolakom!