KONKURS MIĘDZYPRZEDSZKOLNY “Bajkowy przyjaciel wie jak o zdrowie i bezpieczeństwo troszczyć się “

Nasze przedszkole już po raz kolejny zorganizowało międzyprzedszkony konkurs plastyczny pod hasłem: “Bajkowy przyjaciel wie, jak o zdrowie i bezpieczeństwo troszczyć się”. 14 kwietnia odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu. Dzieci z miejskich przedszkoli wykonały piękne prace plastyczne i wraz z nauczycielami przybyły do naszego przedszkola. Z tej okazji grupa “Motylki” wystawiła bajkowe przedstawienie o tym jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwo. Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: Pani Pielęgniarka Genowefa Kiejna , Dyrektor PM Nr 8 Pani Danuta Dąbrowska, Dyrektor PM Nr 5 z odz. integracyjnymi Pani Irena Olbryś. Komisja oceniła prace przedszkolaków bardzo wysoko- przyznając wszystkim I miejsce. Za udział w konkursie dzieci dostały nagrody i pamiątkowe dyplomy. Reprezentanci naszego przedszkola to 4-letni Filip Stryjewski z gr. “Biedronki” i 3-letni Bartek Ogórek z gr. “Krasnoludki”. Konkurs miał na celu współpracę ze środowiskiem lokalnym, integrację dzieci z innymi przedszkolami. Promował zdrowie i bezpieczeństwo wśród dzieci już od najmłodszych lat. Dziękujemy uczestnikom za wspólną zabawę, Komisji i nauczycielom za współpracę i zapraszamy do naszego przedszkola:)