„JEŻYKI” Z WIZYTĄ W SALONIE FRYZJERSKIM

10 maja dzieci z grupy „Jeżyki” udały się na wycieczkę do pobliskiego zakładu fryzjerskiego „Hipnoza”. Przedszkolaki obejrzały z zainteresowaniem wyposażenie  salonu oraz znajdujące się tam sprzęty, urządzenia i przybory służące do pielęgnacji i stylizacji włosów. Miały możliwość przyjrzenia się z bliska pracy pań fryzjerek. Panie strzygły klientkę oraz nakładały na włosy farbę. Największe zainteresowanie wśród dzieci wzbudziły obrotowe fotele fryzjerskie oraz specjalny fotel z podwyższeniem, na którym siadają mali klienci podczas mycia głowy. Pani Arleta – właścicielka salonu poczęstowała dzieci cukierkami.

Dziękujemy serdecznie za możliwość poznania zwodu fryzjera, zobaczenia, na czym on polega oraz możliwość  zwiedzenia salonu.