JEŻYKI MALUJĄ NA SZKLE

17 maja w grupie Jeżyki mieliśmy przyjemność gościć Panią Justynę – mamę Oli, która przeprowadziła z dziećmi kreatywne zajęcia- malowania na szkle. Zajęcia rozpoczęły się od krótkiej informacji jak krok po kroku wykonuje się obrazy na szkle. Dzieci wybrały szablony obrazków, które zostały umieszczone pod szkłem, następnie zostały odrysowane przez każdego przedszkolaka. W kolejnym kroku dzieci z dużym zaangażowaniem malowały farbami do szkła. Twórcza praca sprawiła dzieciom radość i dała dużo satysfakcji, a powstałe prace posłużą, jako prezent na Dzień Mamy i Taty.

Malowanie na szkle to ciekawa sztuka plastyczna, dziękujemy naszemu gościowi za wprowadzenie  nowej, twórczej techniki w grupie Jeżyki.