FESTIWAL PIOSENKI O ZDROWIU – UDZIAŁ W FESTIWALU MUZYCZNYM

29.04  na scenie Ostrołęckiego Centrum Kultury dzieci z przedszkoli  i szkół podstawowych prezentowały swoje muzyczne talenty autorskimi piosenkami o zdrowiu. Nasze przedszkole reprezentowała 10- osobowa grupa w składzie: Natalia P., Oliwia D., Julka M.,  Małgosia J., Łucja R. – Biedronki, Julitka i Olga A., Kornelia G., Oliwia Ś., Lena N.- Słoneczka. Dziewczynki wesoło zatańczyły i zaśpiewały piosenkę pt. “Sałatka Zdrowa Warzywno – Owocowa”.  Swoim występem zachęcały do spożywania warzyw i owoców  jako źródła wielu witamin.  Organizatorem Festiwalu Piosenki o Zdrowiu był Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrołęce. Przedszkolaki  uczestniczący w Muzycznym Festiwalu otrzymały nagrody  i pamiątkowy dyplom.