DZIEŃ KOBIET

8 marca wypada bardzo ważne święto – Dzień Kobiet. Na pewno nie zabrakło w tym dniu hucznie odśpiewanego „Sto lat”. Wszystkie małe kobietki czuły się wyjątkowo. Uśmiech gościł na ich twarzach.

Tego dnia w grupie V „Żabki” o właściwą atmosferę zadbali Rodzice z trójki grupowej oraz innych chłopców. W grupie nie zabrakło słodyczy, którymi częstowane były wszystkie dzieci.

W grupie II „Biedronki” wszystkie dziewczynki mogły poczuć się jak księżniczki, gdyż każda otrzymała koronę, którą następnie własnoręcznie udekorowała. Aby uczcić te święto każde dziecko otrzymało lizaka. O słodkości zatroszczyli się Rodzice.

W grupie IV „Słoneczka” chłopcy postarali się aby dziewczynki w tym dni poczuły się wyjątkowo i przygotowali dla nich przepiękne laurki oraz odśpiewali im „Sto lat”.

Nauczycielki w każdej grupie stworzyły odpowiedni klimat. Zorganizowały dla dzieci tańce, zabawy ruchowe przy muzyce.

20180308_08534020180308_085404