DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

DSCN0722 (2)DSCN0719DSCN0730DSCN0733DSCN0738SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES1 czerwca 2015r w naszym przedszkolu obchodziliśmy święto na które wiele dzieci czeka z niecierpliwością –  Dzień Dziecka. W imprezie tej wzięły udział dzieci uczęszczające do naszego przedszkola, koledzy i koleżanki oraz członkowie rodzin naszych przedszkolaków. Impreza rozpoczęła się przedstawieniem pt. ” Kopciuszek” wystawionym  przez rodziców z grupy ” Biedronki ” i  ”Żabki”. Po tak miłej niespodziance odbyły się zabawy przy muzyce w ogrodzie przedszkolnym. Na wszystkie dzieci  czekało wiele atrakcji. Były zagadki, konkurencje sportowe, zabawy taneczne. W przerwie między zabawami odbył się  słodki poczęstunek w plenerze. Na zakończenie pełnego wrażeń dnia każdy przedszkolak otrzymał prezent.