DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE „MOTYLKI”

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Z okazji Dnia Dziecka w tym dniu w przedszkolu odbyło się wiele zabaw między innymi zabawy przy muzyce. Każde dziecko otrzymało dyplom i oczywiście zostało odśpiewane 100 lat dla naszych dzieci. Kolejną atrakcją było wyjście na lody, które bardzo smakowały wszystkim dzieciom. A w przedszkolu na dzieci czekała niespodzianka – przedszkolaki dostały nowe zabawki do grupy tj. domek z wyposażeniem dla dziewczynek oraz parking samochodowy dla chłopców. Na pewno ten dzień zostanie na długo w pamięci dzieci.