DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Styczeń to miesiąc, który kojarzy się z Dniem Babci i Dziadka. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje babcie oraz dziadków na uroczystości z tej okazji.  Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich bliskich w inny dzień. Dziadkom towarzyszyli również zaproszeni rodzice.

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Licznie przybyli: rodzice, babcie i dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje pociechy w programach artystycznych.  Dzieciaki  zaprezentowały Jasełka Bożonarodzeniowe, wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, przedszkolaki wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Wręczyły laurki oraz drobne upominki dla swoich babć i dziadków. To były wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu i radości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć, dziadków  oraz rodziców dały wyraz tego, jak bardzo są szczęśliwi oraz dumni ze swoich pociech.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy  dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.