DZIECI Z GRUPY „ŻABKI” Z PRZEDSZKOLA NR 8 PRZEDSTAWIŁO BAJKĘ DLA UCZNIÓW ZE SP NR 1 I NR 6

Dnia 07.04.2017r. przedszkolaki z grupy „Żabki” wystąpiły z przedstawieniem pt. „Zdrowy Czerwony Kapturek” przed zaproszonymi gośćmi: Panem Henrykiem Gut- Radnym Miasta Ostrołęki, uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 i Nr 6 wraz z zaproszonymi nauczycielkami oraz przed swoimi młodszymi koleżankami i kolegami z przedszkola.

„Żabki” w sposób humorystyczny przedstawiły historię wilka, który nie dbał o zdrowie i higienę oraz o zagrożeniach wynikających z nadmiernego objadania się słodyczami. Przedszkolaki zaprezentowały wiele układów tanecznych oraz piosenek.

Po przedstawieniu Pan radny przeczytał dzieciom wiersze, który były dobrane do tematyki przedstawienia oraz aktualnej pory roku. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci wspólnie śpiewały i tańczyły. Uczniowie z uśmiechem na ustach opuścili nasze przedszkole.